Zapraszamy na V Galę Ślubną w Klimontowie

Już 20 stycznia zapraszamy na V Galę Ślubną w Klimontowie. Jak co roku w Domu Weselnym Gościniec spotkają się najlepsi ślubni podwykonawcy i pary przygotowujące się do swojego wielkiego dnia. Gala odbywać się będzie w godzinach 11:00-17:00.

 

Gala Ślubna w Klimontowie – co będzie się działo?

Jak co roku organizatorzy targów ślubnych zadbali o zaproszenie najlepszych podwykonawców – będą specjaliści od atrakcji, wystroju wnętrz i makijażu. Nie zabraknie również rozśpiewanych zespołów i świetnych fotografów. Pełną listę wystawców znajdziecie na profilu wydarzenia https://www.facebook.com/galaklimontow/. W ramach Gali w Klimontowie odbędą się dwa pokazy sukni ślubnych oraz liczne  degustacje, a wśród narzeczonych zostaną rozlosowane wartościowe nagrody.

Stoisko Powiedz tak – co będzie się działo?

Na naszym stoisku będzie słodko, słodko i jeszcze raz słodko :). Dla wszystkich odwiedzających przygotowaliśmy dwie fontanny jedną pełną pysznej belgijskiej czekolady, a drugą… Nie będziemy zdradzać wszystkich sekretów. Kto przyjdzie ten sam się przekona.

Poza słodkościami, poradami i niespodziankami mamy dla Was również atrakcyjne zniżki i rabaty dostępne tylko podczas Gali

Zapraszamy!

Gala Ślubna w Klimontowie to niezwykłe wydarzenie w regionie. Ciepła przyjazna, atmosfera oraz możliwość swobodnej rozmowy z wystawcami i organizatorami to znaki rozpoznawcze tej imprezy. Jeśli więc Staszów, Połaniec czy Klimontów to wasze regiony i planujecie ślub nie może Was tam zabraknąć!

 

Gala Ślubna w Klimontowie