1

krok

Przedstawcie swoje oczekiwania i plany.

 

Napiszcie do mnie o tym wszystkim o czym marzycie w związku z Waszym ślubem. Nie myślcie póki co o budżecie – skupcie się na waszych oczekiwaniach i marzeniach. Zastanówcie się jakiego rodzaju pomocy będziecie potrzebować w związku z organizacją ślubu. Podajcie też te informacje praktyczne, które już posiadacie – data ślubu, prognozowana liczba gości itd. Im więcej opowiecie mi o Waszych planach w związku z tym Wielkim Dniem, tym pełniejszą ofertę i bogatsze inspiracje będę mogła dla Was przygotować. Jeśli nie lubicie pisać długich maili możemy wszystkie te kwestie omówić telefonicznie lub za pośrednictwem Skype.

Poznajmy się.

 

Po otrzymaniu od Was informacji na temat oczekiwań związanych z przebiegiem organizacji oraz wyglądem Waszego ślubu i wesela przygotowuję dla Was bezpłatne inspiracje oraz wstępną ofertę i wycenę, które przedstawiam na niezobowiązującym spotkaniu przy kawie. To świetna okazja abyśmy mogli się poznać i wymienić pomysłami w przyjaznej atmosferze, bo przecież organizacja ślubu ma być dla Was fantastyczną przygodą i przyjemnością. Jeśli z jakiś przyczyn nie może dojść do spotkania wszystkie te kwestie możemy omówić za pomocą skype. Po zakończonym spotkaniu macie czas na podjęcie decyzji dotyczącej naszej współpracy.

2

krok

3

krok

Podpisanie umowy

 

Jeśli po zapoznaniu się z ofertą decydujecie się na współpracę ze mną spotykamy się po raz drugi. Na tym spotkaniu podpisujemy umowę dotyczącą organizacji ślubu oraz nakreślamy satysfakcjonujący Was harmonogram i zasady współpracy. Na tym spotkaniu po raz kolejny robimy burzę mózgów dotyczącą Waszego ślubu i wesela. Rozmawiamy o tym co jest dla Was szczególnie ważne podczas tego dnia, szukamy tych zagadnień, które wymagać będą kompromisu lub ponownego przedyskutowania. Od tego momentu, w zależności od zakresu umowy, zaczyna się organizacja całej uroczystości lub jej elementów. Od tej chwili jesteście też pod stałą opieką konsultantki ślubnej, możecie dzwonić z pytaniami i pomysłami, jesteście też na bieżąco informowani o przebiegu prac. Uważam, że najlepszym początkiem współpracy jest spotkanie i omówienie wszelkich szczegółów przy pysznej kawie, jeśli jednak na tym etapie nie możemy spotkać się osobiście, umowę wysyłam do podpisania, a wszystkie ważne kwestie omawiamy za pośrednictwem Skype lub telefonicznie.

Czas zacząć organizację

 

To tak naprawdę najprzyjemniejszy, ale i najbardziej pracowity krok w drodze do wymarzonego ślubu. W zależności od zakresu powierzonych mi czynności będzie on różny dla każdej z par. Mówiąc jednak ogólnie na tym etapie zajmujemy się wszystkim co związane z Waszym ślubem i weselem. Na początek określamy ramy budżetowe wesela, wybieramy lokal oraz określamy motyw przewodni uroczystości. Wybieramy podwykonawców, menu oraz dodatkowe atrakcje na wesel. Określamy szczegóły związane z wystrojem sali oraz dekoracją kościoła. Zajmujemy się stylizacją Państwa Młodych. Dopracowujemy papeterię o oraz wszystko co wiąże się z dojazdem i zakwaterowaniem gości. Układamy plan wesela… ale przede wszystkim świetnie się bawimy, bo moim zadaniem jest sprawić, aby organizacja ślubu i wesela była dla Was fantastycznym przeżyciem, pełnym radości i pozytywnych emocji.

4

krok

Porozmawiajmy

o waszym wielkim dniu