Zorganizuj ślub swoich marzeń!

Przygotowanie ślubu i wesela to ogromne przedsięwzięcie logistyczne i organizacyjne. Fakt, że zarówno przygotowaniom jak i samej ceremonii zaślubin towarzyszą ogromne emocje bynajmniej nie upraszcza sprawy. Właśnie dlatego w tych szczególnych chwilach warto zaufać profesjonalistom, którzy dzięki wiedzy i doświadczeniu zadbają o odpowiednią organizację ślubu i wesela. Wiem, że każda para jest inna, ma swoją własną historię i własne wyobrażenie o tym jak powinien wyglądać ich dzień ślubu. Wiem też, że każda para może  potrzebować wsparcia na różnych etapach przygotowań do ślubu, dlatego przedstawiam Wam kilka propozycji w jaki sposób mogę pomóc Wam w organizacji ślubu i wesela, tak, aby ten dzień był taki jak sobie wymarzyliście, a przygotowania do niego sprawiały wiele radości.

Organizacja ślubu i wesela

Kompleksowo organizuję ślub i wesele, pomagam w wyborze podwykonawców, usadzeniu gości, przygotowaniu papeterii, dograniu przebiegu uroczystości.

Napisz do mnie

Koordynacja dnia ślubu

Pilnuję planu uroczystości, koordynuję pracę podwykonawców oraz wydawanie posiłków. W kościele pomagam w ustawieniu orszaku ślubnego.

Napisz do mnie

Motyw przewodni

Pomagam w wyborze motywu przewodniego, przygotowuję inspiracje, podpowiadam co można wykonać samodzielnie, a co warto zlecić podwykonawcom.

Napisz do mnie

Rozmowy o Waszym ślubie

Podpowiadam jak rozwiązać problematyczne kwestie. Odpowiadam na wszystkie Wasze pytania. Udostępniam materiały ułatwiające organizowanie ślubu i wesela.

Napisz do mnie

Ułożenie planu wesela

Pomagam ująć całą uroczystość w ramy czasowe. Określam godziny oraz kolejność wydawania posiłków oraz wejścia atrakcji weselnych. Układam harmonogram czesania i malowania przyjezdnych gości.

Napisz do mnie

Kompleksowa obsługa gości

Organizuję pełną papeterię, pilnuję listy gości, zbieram potwierdzenia dot. przybycia, noclegu, transportu, korzystania z usług fryzjera czy makijażystki. Pomagam w usadzeniu gości i przygotowaniu harmonogramu usług kosmetycznych.

Napisz do mnie

Jeśli wśród przedstawionych propozycji nie znaleźliście tego, czego szukacie napiszcie czego dokładnie potrzebujecie – przygotuję dla Was ofertę „skrojoną na miarę”.

Zapytaj o ofertę indywidualną